Havalı Otomatik IBC Karıştırıcı Mikser Çift Pistonlu

Ürün Kodu: Havalı Otomatik IBC Karıştırıcı Çift Pistonlu

Marka: Ncr Makine

Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

● Ana Özellikler :
1. Pnömatik karıştırıcı kademesiz olarak ayarlanabilir.

2. Pnömatik karıştırıcı ileri yönde tersine dönebilir.

3. pnömatik karıştırıcı çalışma ortamı titreşim, yüksek sıcaklık, elektromanyetik, radyasyon, vb etkilenmez

4. Pnömatik karıştırıcı ile eşleştirilen pnömatik motor, aşırı yük koruma işlevine sahiptir ve aşırı yük nedeniyle arıza yapmaz.

5.Pnömatik karıştırıcı, yüksek bir başlangıç ​​torkuna sahiptir ve doğrudan yük ile başlatılabilir. Başlat ve durdur, hızlıdır ve yükle başlatılabilir. Elektrikli mikserler gibi aşırı yüklü yanma makinelerinin kullanımını etkilemeyecektir.

6. Pnömatik karıştırıcı kullanımı ve bakımı kolaydır.

Açıklama:

· Model: HXIBCTC

· IBC varillerine uygulanabilir (IBC varil boyutu: L1210 * D1010 * H1 150mm), karıştırma, karıştırma, reaksiyon, anti-çökeltme ve diğer çeşitli durumlar.

· Bu makine, serbestçe ayarlanabilen, yükseltilip alçaltılabilen ve geleneksel uzun paletler için de kullanılabilen çift silindirli pnömatik kaldırmayı gerçekleştirir.

· Kaldırma yüksekliği yerden 1200mm yüksekliktedir ve IBC  çerçeveye tam olarak yerleştirilebilir.

· Bıçak tasarımı, 140 mm çapında IBC kapağından kolayca geçebilir. Döndükten sonra, bıçak karıştırma efekti elde etmek için açılır ve durduğunda bıçak kapanır.

 

● Uygulama:
Pnömatik karıştırıcılar, özellikle petrol, kimyasal, boya, boya, ağaç işleri, gıda, günlük kimyasal ve diğer yanıcı, patlayıcı, toz, ağır yük, ıslak ve diğer işyerleri gibi patlamaya dayanıklı gereksinimleri olan endüstrilerde kullanılır.

● Notlar:

Mikserin bakım ve kontrolünün servis ömrü ve performansı üzerinde büyük etkisi vardır. Performansı tam olarak yerine getirmek için temiz ve kuru basınçlı hava kullanılmalıdır. Hava kompresöründeki borulardaki pas ve nem, kullanılmadan önce filtrelenmeli ve çıkarılmalıdır. Filtreleri veya daha iyi üçüzleri takın. Lütfen 5-8kg / cm2 hava basıncı aralığında kullanın. Yüksek basınç bu basınç aralığını aşarsa, arızaya neden olur. Eğer basınç yetersizse, performans uygulanamaz. Kararlı performansı korumak için, pnömatik olarak tedarik edilmelidir. Takım yağı, yetersiz yağ beslemesi, takımın ısınmasına, aşınmaya, yetersiz güç, performansın düşmesine vb. Sebep olarak takım ömrünü büyük ölçüde etkiler.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

yukarı

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5